Ogłoszenia parafialne

 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

Od wczoraj rozpoczęły się wakacje letnie. Uczącym się nauczającym gratulujemy osiągnięć. Nauczającym wyrażamy wdzięczność za trud pracy dydaktycznej i wychowawczej. Czas wakacyjny niech przyniesie wszystkim zasłużony odpoczynek fizyczny i duchowy. Ten wolny czas nie zwalnia jednak katolików z praktyk religijnych. Nauczycieli zachęcamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Nauczycieli na Jasną Górę w dniu 2 lipca.

Jutro Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. O godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Jutrzejsza taca przeznaczona jest na Stolicę Apostolską – Świętopietrze. Jutro imieniny obchodzi ks. Paweł i pan kościelny – Piotr Perka. Obydwu solenizantów już dziś pozdrawiamy i życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa. Msza św. Za pana Piotra jutro o 7.00 a za ks. Pawła o 9.00.

W środę – ostanie nabożeństwo czerwcowe do Najśw. Serca Pana Jezusa.

W czwartek I czwartek mies. Po Mszy św. O 18.00 Koronka do BM o powołania do służby Bożej. W czwartek wspomnienie NMP Licheńskiej – pielgrzymka… wyjazd z parkingu o godz. 6.00, są jeszcze wolne miejsca, zapisujemy w kancelarii…

W piątek Św. Tomasza Apostoła i I piątek mies. – czcicieli Bożego Serca spowiadamy rano od 6.30 a po południu od godz. 17.00.

W sobotę I sobota mies. – rano Msza św. o Niepokalanym Serca NMP i odnowienie przyrzeczeń DADz.P – przynosimy świece. O godz. 17.30 Różaniec wynagradzający z udziałem Kół ŻR - po Mszy św. miesięczne spotkanie w sali paraf.

Do chorych w domach, którymi opiekuje się ks. prob. i ks. Paweł pojedziemy w piątek. Chorych, którymi opiekuje się Ks. Łukasz odwiedzimy w sobotę.

W przyszłą niedzielę - I Niedziela miesiąca – po Różańcu o 17.30 Procesja Eucharystyczna wokół świątyni z udziałem asysty.

Dziś woluntariusze z parafii WNMP zbierają poza kościołem ofiary, na cele związane z organizacją sierpniowej, zduńskowolskiej Jubileuszowej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.

Starostwo Powiatowe i Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zd-Woli, zapraszają w piątek i w sobotę na VI Międzynarodowy Festiwal FOLKLOR ŚWIATA. Szczegółowy program dla zainteresowanych wywieszony w gablotach ogłoszeń.

Zachęcamy do nabywania (w kiosku) i czytania prasy katolickiej.

W tym tygodniu odeszła od nas do wieczności ś.p.: Helena Jałowiczka z ul. Widawskiej. Łączymy się w żalu z jej rodziną a dusze tej zmarłej polecajmy teraz Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek...

Wszystkim naszym Parafianom i miłym Gościom, spędzającym niedzielę w naszej parafii, na cały nadchodzący tydzień pracy. Szczęść Boże!