Ogłoszenia parafialne

 II NIEDZIELA WP

Dziś po Mszy św. o 12.30 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.

Gorzkie Żale w niedzielę o 17.00. Droga Krzyżowa w piątek też o godz. 17.00. W najbliższy piątek na Drogę Krzyżową zapraszamy wszystkie dzieci, a zwłaszcza te, które przygotowują się do Komunii św. rocznicowej i do I Komunii św. w tym roku. Prosimy także ich rodziców. Starszych też zachęcamy do liczniejszego udziału… Droga Krzyżowa dla Młodzieży [i tych, którzy nie mogą przyjść na 17.00] o godz. 19.30 w dolnym kościele. Ofiary zbierane na zakończenie Drogi Krzyżowej przeznaczmy na kwiaty do Grobu Pańskiego. Ofiary składane do puszek na kościele z napisem JAŁMUŻNA POSTNA, przeznaczamy na pomoc świąteczną dla najbiedniejszych.

W tym tygodniu:

I czwartek miesiąca – modlimy się o powołania do stanu duchownego

I piątek miesiąca. – wynagradzamy jezusowi za Grzechy własne i inne. Dzieci do spowiedzi św. przystąpią za 10 dni w czasie rekolekcji WP.Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00.

Sobota miesiąca – Rano Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP i odnowienie Przyrzeczeń Duchowej Adopcji dziecka Poczętego. Wieczorem skupienie kół ŻR.

Do chorych w domach w tym tygodniu jedziemy wg ustalonego porządku.

Jutro po Mszy św. wieczorowej spotkanie Ks. Proboszcza, pana Organisty z chórzystami…

Wychodząc ze świątyni nie zapomnijmy kupić prasę katolicką…

Przewodnik Katolicki 8/2015 wersja elektroniczna.Kliknij

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności ś.p.: Lucyna Sowała z ul. Grzybowej.Łączymy się w żalu z ich rodzinami, a dusze tych zmarłych polećmy teraz Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...

Wszystkim naszym Parafianom i miłym Gościom, spędzającym niedzielę w naszej parafii Szczęść Boże!