Ogłoszenia parafialne

 WIELKANOC - 2015

Życzenia tutejszych duszpasterzy: Drodzy Parafianie! Zmartwychwstały pokazuje, że nasza egzystencja nie ogranicza się tylko do ziemi. Po nim jest przejście do życia, którego nie jesteśmy sobie wyobrazić, ale w nie wierzymy i tego życia pragniemy. Przylgnijcie zatem w tym roku jeszcze bardziej do Jezusa, zwłaszcza przez żarliwsze życie sakramentalne. A On Zmartwychwstały Pan niech sprawi swą łaską, by tej wiary i nadziei na przyszłe lepsze życie, wam nikt nie zmącił i jej nie zachwiał. Niech umacnia was też w dobrym zdrowiu. Pozdrówcie i przekażcie te nasze życzenia chorym w waszych domach i wszystkim, którzy te Święta spędzać będą z Wami lub Wy z nimi.

Wszystkim życzymy Wesołego Alleluja!

Od dziś codziennie po Mszy św. wieczorowej odmawiać będziemy Koronkę przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy wiernych do liczniejszego udziału we Mszy św. w ramach dni Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego.

Jutro Poniedziałek Wielkanocny, drugi dzień świąteczny. Porządek Mszy św. niedzielny.

W piątek przypada 5 rocznica Katastrofy Smoleńskiej. Zapraszamy wszystkich Zduńskowolan na Mszę św. w intencji ofiar i za Ojczyznę do parafii WNMP na godz. 8.00. Po Mszy św. o 8.41 przy pomniku Ofiar Apel…

W przyszłą niedzielę Niedziela Miłosierdzia Bożego. Ofiary z tej niedzieli, na prośbę Bpa Ordynariusza, będą przeznaczone na rozbudowę Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Świnicach Warckich. Odpust ku czci Miłosierdzia Bożego na Czechach o godz. 14.00.

W kiosku parafialnym: nabywajmy: prasę katolicką